O STRONIE

Cześć!

Cieszę się, że odwiedziłeś mojego bloga. Poniżej znajdziesz kilka słów o jego autorze.

Nazywam się Darek Wojdyga i na co dzień mieszkam w Warszawie. Moją największą pasją jest ciągłe planowanie coraz to nowszych kierunków podróży, i właśnie tą częścią swojego życia chciałbym na łamach tej strony się z Wami podzielić. Dotychczas udało mi się odwiedzić kilkanaście krajów, a podczas swoich podróży już niejednokrotnie przekonywałem się, że każde miejsce na świecie jest wyjątkowe i niepowtarzalne oraz ma w sobie coś, co sprawia, że można je pokochać. Moim zdecydowanym numerem 1 jest jednak Hiszpania i także ten kraj staram się Wam pokazywać w publikowanych przeze mnie tekstach na blogu.

 

PRZEWODNIK PO POLSCE, EUROPIE I ŚWIECIE

WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA to blog podróżniczy, w którym pokazuję Wam najciekawsze i najbardziej interesujące miasta oraz regiony w Polsce, w Europie i na świecie. Opisuję tu miejsca, które sam miałem okazję dobrze poznać z bliższej perspektywy, i mam nadzieję, że publikowane przeze mnie teksty przydadzą się każdemu, kto także chciałby dane miejsce odwiedzić.

Zdaję sobie sprawę, że różnego rodzaju blogów i portali podróżniczych powstały już tysiące, nie mniej jednak moja strona różni się od innych tym, że dane miasto bądź region opisuje w sposób całościowy i przede wszystkim bardzo praktyczny. Moim nadrzędnym celem jest bowiem, aby publikowane teksty stanowiły źródło kompletnej informacji od A do Z i aby ta informacja była dostępna dla każdego.

Na łamach tego bloga więc nie tylko przeczytasz, co w danym miejscu koniecznie trzeba zobaczyć, ale dowiesz się również między innymi, jak zaplanować podróż, jak się poruszać, co i gdzie zjeść oraz o czym pamiętać. Wszystkie wpisy są ponadto wzbogacone o liczne zdjęcia (również wykonane przeze mnie), a dodatkowym atutem publikowanych tekstów jest też ich przystępna i przejrzysta forma.

Chciałbym, aby WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA stały się największym i najbardziej rzetelnym źródłem informacji o poszczególnych miastach oraz regionach na świecie, i głęboko wierzę w to, że cel ten uda się osiągnąć. Nie będzie to jednak możliwe bez Twojego współudziału, dlatego serdecznie zapraszam Cię do czytania i komentowania. Dołącz do mnie również na Facebooku i Instagramie.