O mnie słów kilka…

Cześć!

Cieszę się, że odwiedziłeś mojego bloga. Poniżej znajdziesz kilka słów o jego autorze 🙂

Nazywam się Darek, a w momencie pisania tego tekstu mam 24 lata. Na co dzień mieszkam i pracuję w Warszawie, ale tym, co pochłania sporą część mojego czasu wolnego, jest ciągłe planowanie coraz to nowych kierunków podróży.

Dotychczas udało mi się odwiedzić kilkanaście krajów Europy, z czego najkrótsze podróże trwały raptem kilka godzin, a najdłuższa około miesiąca. Każdy kraj jest wyjątkowy i niepowtarzalny oraz ma w sobie coś, co sprawia, że można go pokochać. Moim absolutnym numerem 1 jest jednak i prawdopodobnie pozostanie Hiszpania, którą naprawdę uwielbiam. Zresztą na co dzień uczę się języka hiszpańskiego i docelowo chciałbym się nim biegle posługiwać.

Powstanie bloga podróżniczego WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA wynikało między innymi z potrzeby spisania i podzielenia się tym wszystkim, czego udało mi się w czasie moich podróży doświadczyć oraz co miałem okazję zobaczyć i poznać z bliższej perspektywy. Mam nadzieję, że publikowane tu relacje z wyjazdów i opisy miejsc, które odwiedziłem, przydadzą się każdemu, kto także chciałby dane miejsce odwiedzić 🙂

Zdaję sobie sprawę, że różnego rodzaju blogów podróżniczych powstały już miliony, ale mimo to mam nadzieję, że także mi uda się w tym obszarze dołożyć swoją cegiełkę. Założenie jest dosyć proste – chciałbym, aby moje wpisy stały się przydatnym źródłem kompletnej informacji od A do Z dostępnej dla każdego. Sam przecież dobrze wiem, że taka informacja jest często bardzo potrzebna, a nie zawsze tak łatwo i bezpośrednio osiągalna. Dlatego w publikowanych tekstach skupiam się na przekazywaniu praktycznych wskazówek oraz na opisie najważniejszych zabytków i atrakcji, zarówno tych bardziej jak i tych mniej znanych.

Wiem, że to dopiero początki i że blog ten może na początku wydawać się dość skromny, ale obiecuję, że z upływem czasu na pewno będzie się to zmieniało… 🙂

Zapraszam Cię do czytania i komentowania! Dołącz do mnie również na Facebooku i Instagramie 🙂