O mnie słów kilka…

Cześć!

Cieszę się, że odwiedziłeś mojego bloga. Poniżej znajdziesz kilka słów o jego autorze 🙂

Nazywam się Darek, a w momencie pisania tego tekstu mam 24 lata. Na co dzień mieszkam w Warszawie i pracuję na etacie, ale tym, co pochłania sporą część mojego czasu wolnego, jest ciągłe planowanie coraz to nowych kierunków podróży.

Dotychczas udało mi się odwiedzić kilkanaście krajów Europy, z czego najkrótsze wizyty trwały raptem kilka godzin, a najdłuższa około miesiąca. Każdy kraj ma w sobie coś, co sprawia, że można go pokochać, ale moim absolutnym numerem 1 jest i prawdopodobnie pozostanie Hiszpania, którą uwielbiam. Zresztą na co dzień zajmuję się także nauką języka hiszpańskiego, ponieważ docelowo chciałbym się nim biegle posługiwać.

Powstanie bloga podróżniczego Wszystkie Strony Świata wynikało między innymi z potrzeby spisania i podzielenia się tym wszystkim, co udało mi się w czasie moich podróży zobaczyć, ale mam również nadzieję, że publikowane tu relacje z wyjazdów i opisy miejsc, które odwiedziłem, przydadzą się każdemu, kto także chciałby dane miejsce odwiedzić 🙂

Zdaję sobie sprawę z tego, że różnego rodzaju blogów podróżniczych powstały już miliony, ale mimo to mam nadzieję, że także mi uda się w tym obszarze dołożyć swoją cegiełkę. Założenie mam dosyć proste – chciałbym, aby moje wpisy stały się przydatnym źródłem kompletnej informacji od A do Z dla każdego, kto również planuje dane miejsce odwiedzić. Sam przecież dobrze wiem, że taka informacja jest często bardzo potrzebna, a nie zawsze tak łatwo i bezpośrednio dostępna. Dlatego w publikowanych tekstach skupiam się na przekazaniu różnych praktycznych wskazówek oraz na opisie najważniejszych atrakcji, zarówno tych bardziej jak i tych mniej znanych.

Wiem, że to dopiero początki, i blog ten może na początku wydawać się dość skromny, ale obiecuję, że z upływem czasu na pewno będzie się to zmieniało… 🙂

Zapraszam Cię do czytania i komentowania!