O mnie słów kilka…

Cześć!

Cieszę się, że odwiedziłeś mojego bloga. Poniżej znajdziesz kilka słów o jego autorze 🙂

Nazywam się Darek, a w momencie pisania tego tekstu mam 24 lata. Na co dzień mieszkam i pracuję w Warszawie, ale tym, co pochłania sporą część mojego czasu wolnego, jest ciągłe planowanie coraz to nowych kierunków podróży.

Dotychczas udało mi się odwiedzić kilkanaście krajów Europy, z czego najkrótsze wizyty trwały raptem kilka godzin, a najdłuższa około miesiąca. Każdy kraj ma w sobie coś, co sprawia, że można go pokochać, ale moim absolutnym numerem 1 jest i prawdopodobnie pozostanie Hiszpania, którą uwielbiam. Zresztą na co dzień uczę się języka hiszpańskiego, ponieważ docelowo chciałbym się nim biegle posługiwać.

Powstanie bloga podróżniczego Wszystkie Strony Świata wynikało między innymi z potrzeby spisania i podzielenia się tym wszystkim, co udało mi się w czasie moich podróży zobaczyć, ale mam również nadzieję, że publikowane tu relacje z wyjazdów i opisy miejsc, które odwiedziłem, przydadzą się każdemu, kto także chciałby dane miejsce odwiedzić 🙂

Zdaję sobie sprawę z tego, że różnego rodzaju blogów podróżniczych powstały już miliony, ale mimo to mam nadzieję, że także mi uda się w tym obszarze dołożyć swoją cegiełkę. Założenie mam dosyć proste – chciałbym, aby moje wpisy stały się przydatnym źródłem kompletnej informacji od A do Z dla każdego, kto również planuje dane miejsce odwiedzić. Sam przecież dobrze wiem, że taka informacja jest często bardzo potrzebna, a nie zawsze tak łatwo i bezpośrednio dostępna. Dlatego w publikowanych tekstach skupiam się na przekazaniu różnych praktycznych wskazówek oraz na opisie najważniejszych atrakcji, zarówno tych bardziej jak i tych mniej znanych.

Wiem, że to dopiero początki, i blog ten może na początku wydawać się dość skromny, ale obiecuję, że z upływem czasu na pewno będzie się to zmieniało… 🙂

Zapraszam Cię do czytania i komentowania!